Apie viską po truputį

Satanistinė muzika

Ne vienas jaunuolis sąlytį su satanizmu patiria per spiritistines praktikas. Satanizmą jie praktikuoja asmeniškai, remdamiesi magine okultine literatūra, kiti tiesiogiai kontaktuoja su satanistiniais ordinais. Tačiau reikėtų pabrėžti,kad satanistinės idėjos plinta ir per tam tikro stiliaus muziką. Muzika visada buvo jaunimo kultūros centre. Problemos iškyla tada, kai muzika skatina nenormalų elgesį. “Naktiniu Prievartautoju” pramintas Richard Ramirez iš Los Andželo, tikėjo, kad Šėtonas padaręs jį neįveikiamu. Policija sako, kad žvėriškų išžaginimų ir 16 žmogžudysčių stilius labai panašus į visa tai propaguojančios grupės AC/DC dainos “Night Prowler”(Naktinis Klajūnas) žodžius, iš albumo “Highway to Hell”(Greitkelis į Pragarą). Šalia susižavėjimo AC/DC, Ramirez vartojo kokainą ir heroiną, kartu giliai išpažindamas šėtono kultą. Jis tikėjo, kad šėtonas apgins jį ir neleis padaryti jam žalos. Rokenrolas dėl savo pagrindinių temų per dažnai nukrypsta į seksą, satanizmą, alkoholį, narkotikus ir prievartą, griaudamas neatsargių jaunų žmonių vertybes bei pažiūras. Muzikos tipai, kurie kelia didžiausią susirūpinimą yra įvairūs “metalo” tipai. “Metalas” klasifikuojamas į tris skirtingas rūšis.

satanistu muzikaPirma, vadinama soft-metal, pristato populiariausią muzikos tipą. Tokios grupės kaip Bon Jovi, Motley Crue, Def Leppard geriausiai atspindi soft-metal stilių. Jos iškelia seksualumą bei vakarėlių dvasią.

Antrą tipą “trash metal” atstovauja tokios grupės, kaip Anthrax ir Megadeth. “Trash metal” dėmesio centre yra prievarta ir mirtis.

Trečiasis tipas yra žinomas kaip “black metal”, ir yra atvirai satanistinis. Žodžiai skatina tokius veiksmus, kaip kraujomaiša, nekrofilija, žaginimas, kankinimai ir žmonių aukojimas. “Black metal” atstovaujamas grupių, tokių kaip Venom , Slayer, Hellraiser ir kt.

King Diamond – tikriausiai vienas iš labiausiai propaguojantis satanizmą iš visų “black metal” grupių. Jis atvirai išpažįsta šėtoną ir įtraukia daug šėtoniškos veiklos į savo pasirodymus.Taip pat yra dar daug kitų grupių, kurias galima būtų priskirti vienam ar kitam porūšiui, ir kurios yra daugiau ar mažiau satanistinės pakraipos. Muzika visada turi įtakos tiesioginiam visuomenės keitimuisi, kadangi visada tendencingai formuoja kiekvienos kartos moralinius tarpusavio santykius. Kaip krikščionys mes turime susirūpinti jaunimo klausomų dainų žodžiais. Mes negalime leisti kitoms kartoms užsiteršti nemoraliomis temomis, atrastomis dabartinėje muzikoje. Be tikro ir atviro ryšio su jaunimu tampa neįmanoma tai, kad galėtume įtakoti jaunimo klausymo įpročius. Antra – mes negalime veidmainiauti, kalbėdami apie mūsų pačių klausymo įpročius. Trečia, mes turime susipažinti su muzika, kurią klauso jaunimas, ir būti pasiruošę patvirtinti gerą ir pozityviai kritikuoti tą, kuri neatitinka mūsų moralės. Ir ketvirta, tėvai turėtų pripažinti, kad jei jaunuolis yra patrauktas nepaklusnios, satanistinės muzikos, tai jie turėtų stengtis suprasti tai, ko trūksta, kad būtų atsisakyta šios muzikinės dietos. Laiškas Galatams sako, kad: “kūno darbai gerai žinomi – tai ištvirkavimas, netyrumas, gašlavimas, stabmeldystė, burtininkavimas, priešiškumas, nesantaika, pavyduliavimas, piktumai, vaidai, nesutarimai, susiskaldymai,  pavydai, girtavimai, apsirijimai ir panašūs dalykai. Aš jus įspėju, kaip jau esu įspėjęs, jog tie, kurie taip daro, nepaveldės Dievo karalystės”

Leave a Reply

Close Menu