Apie viską po truputį

anekdotai naktibaldoms

Vokietijos futbolo rinktinė turi žaisti atrankines varžybas su Šveicarija. Kiek pasitarę, vokiečiai nusprendžia leisti žaisti vieną Oliver’į Kahn’ą – geriausias pasaulio vartininkas, jis vienas penkias Šveicarijos rinktines aploš! Be to, vokiečių žaidėjai pavargę po sunkaus sezono, geriau jau jie nueis į kokį bariuką ir pažiūrės mačą per televizorių. Chebrytė taip ir padaro – deleguoja Kahn’ą lošti su šveicarais, o patys

susirenka alubaryje. Tačiau prieš rungtynes sugenda TV, ir žaidėjams tenka klausytis vietinės radijo programos, per kurią kartas nuo karto pranešamas rungtynių rezultatas. Štai Kahn’as įmuša pirmąjį įvartį — 1:0. Štai Vokietija jau pirmauja 2:0, jau 3:0 … Pirmasis kėlinys baigiasi 4:0, vyrai kelia bokalus už savo vartininką. Po pertraukos Kahn’as įmuša dar porą įvarčių. Tačiau 75 minutę šveicarai sušvelnina — 6:1. Skirtumas sparčiai mažėja – 6:2, 6:3,  6:4 … Pridėtas laikas … Šveicarai dar spėja sumažinti skirtumą iki 6:5, tačiau rungtynės baigiasi, Vokietija laimi. Po kurio laiko į alubarį įvirsta ir pats Oliver’is. – Na, Oli, kas atsitiko antram kėliny? Kaip tu leidai tiems šveicarams šitaip prisivyti? – 75 minutę gavau raudoną kortelę …

katinas miega puodePatraukli mergina ateina darbintis į vieną kontorą. Užeina į direktoriaus kabinetą, o jame prie kompiuterio palinkęs sėdi kažkoks vyriškis. Kandidatė mandagiai prisistato, pasako kokiu tikslu atėjo ir t.t. Direktorius neatsitraukdamas nuo darbų atidaro stalčių su užrašu “Anketos”, iš jo ištraukia “minimalistinį” bikini ir mesdamas ant stalo merginos link sumurma: – Užpildykite!..

– Oficiante, jūsų šnicelio skonis toks, lyg tai būtų nunešiota, katino privaryta šliurė, įtrinta svogūnais!
– Oooo…. Kiek suprantu, jūs turite didelę patirtį ir esate ragavęs įvairių dalykų…

Skundžiasi pagyvenusi moteriškė savo draugei.- Sunku man, vyras visiškai nebepamyli manęs. Niekaip nesugalvoju, gal patartum ką daryti?
Ta ir sako:- O tu patykok kada jis grįžta iš darbo. Nusirenk nuogai, ir lauk prie durų pasilenkus. Jam nebus kur dingti.
Na gerai. Pamatė moteriškė, kad vyras iš darbo grįžta na ir pasiruošė, laukia. Vyras tik atrakino duris ir staigiai užtrenkė. Nulėkė jis pas Petrą, visas dreba išbalęs ir sako:
– Petrai duok šimtą gramų
Na tas davė. Išgėrė. Sako:
– Duok dar šimtą
Išgėrė. Petras klausia:
– Klausyk, Jonai, kas čia tau, ko čia taip drebi?
Tas ir sako:
– Na grįžtu namo nusikalęs. Atsirakinau duris, žiūriu Ateivis stovi – toks mažiukas, apsiseiliojęs, milžiniški žandai ir viena juoda akis į mane kad spokso…”

Ar kada nors susimąstėte kodėl vyrukai stovintys prie naktinių klubų durų ir atliekantys “face control” patys to patikrinimo nepraeitų?

Vedybų ceremonija bažnyčioje. Kunigas klausia:
– Ar sutinki imti šią moterį sau į žmonas?
– Ne!
– O šitą?

Pasakiau alui ne! O alus paklause: “Kas ne?”

septyni komunizmo stebuklai:
1.visi turejo darba.
2.nors visi turejo darba, niekas nedirbo.
3.nors niekas nedirbo, normos buvo ivykdomos 100 procentu.
4.nors normos buvo ivykdomos 100 procentu, parduotuvese nieko nebuvo.
5.nors parduotuvese nieko nebuvo, visi viska turejo.
6.nors visi viska turejo,viskas buvo vagiama.
7.nors viskas buvo vagiama,visiems visko uzteko.

– Kuri moters kūno dalis įneša didžiausią indėlį jos grožiui?
– Burna.
– O tiksliau: dantys, lūpos, liežuvis?..
– Neesmė! Svarbiausia, kad užčiaupta būtų!

Stovi estas kelių policininkas poste ir gaudo pažeidėjus. Pro jį labai lėtai, atbulas važiuoja automobilis. Pareigūnas jį sustabdo ir klausia:
– Koodėll atbuullas važiuoojii?
– Keelliaas laabbaii siaauurass. Ieeškkauu kuur apssisuuktii.
Policininkas palinki gero kelio ir žvilgsniu palydi mašiną. Už pusės valandos kita kelio puse vėl atbulas lėtai važiuoja tas pats automobilis. Pareigūnas vėl stabdo ir klausia:
– O kodėėll daabbar atbuullas važiuoojii?
– Raadauu kuur apssisuuktii!

Turėjo tėvas tris sūnus. Du buvo protingi, o trečias – vadybininkas.

Kaimo sodyba. Berniukas atbėga pas mamą ir skubiai išpyškina:
– Mamyte, vėl atėjo dėdė malūnininkas. Tu jam pinigus už miltus atiduosi ar man vėl bėgti pažaisti į kiemą?

Leave a Reply

Close Menu