Apie viską po truputį

Kaip elgtis nepasiruošus egzaminui

1. Gavę egzamino klausimus bėkite lauk rėkdami ”Aš gavau slaptus dokumentus!!”.

2. Visą egzaminą kalbėkite. Garsiai skaitykite klausimus, savo atsakymu variantus. Paprašytas nustoti pasakykite ”TAAIP lyg jūs girdėtumėte mano mintis.” Po to pradėkite šnekėti apie tai koks idiotas yra dėstytojas.

3. Atsineškite mobiliaką ir grokite visas jo melodijas maksimaliu garsu.

4. Savo atsakymų lape pasistenkite parašyti naujų, įdomių priežasčių kodėl jūs atsisakote atsakyti i ši klausimą. Pvz.: Aš atsisakau atsakyti į šį klausimą nes tai prieštarautų mano religiniams įsitikinimams. Būkite išradingas.

5. Įbėkite į egzamino auditoriją paniškai žvalgydamiesi aplink. Atgaukite kvapą. Prieikite prie egzaminatoriaus, pasakykite ”Jie mane rado. Aš turiu išvykti iš šalies” ir išbėkite.

6. Praėjus 15 min. nuo egzamino pradžios suplėšykite lapą su klausimais į smulkius gabaliukus ir išmeskite juos i orą, šaukdami “Su šv. Kalėdom.” Jei esate tikrai drąsus paprašykite dar vieno lapo su klausimais. Pasakykite kad pirmąjį pametėte. Procesą kartokite kas 15 min.

7. Ateikite į egzaminą tik su šlepetėm, chalatu ir rankšluosčiu ant galvos.

8. Atsineškite daiktų, kuriuos galėtumėte mėtyti į egzaminatorių kai jis nežiūri. Apkaltinkite tuo suolo kaimyną.

9. Kai egzaminatorius paduoda jums lapą su klausimais suvalgykite tą lapą.

egzaminas10. Paimkite lapą su klausimais. Po 20 min. numeskite ant žemės savo popierius, surikite “Velniop visa tai!” ir pergalingai išeikite iš auditorijos.

11.Ateikite i egzaminą visiškai girtas. (Visiškai girtas reškia kad bet kuriuo egzamino momentu jūs galėsite pavadinti egzaminatorių suknistu karosu ir pareikalauti iš jo gero pažymio.)

12. Pakomentuokite kaip seksualiai šiandien atrodo egzaminatorius.

13. Ateikite į egzaminą su juodu apsiaustu. Po pusvalandžio užsidėkite baltą kaukę ir pradėkite šaukti “Čia aš, operos šmėkla” tol kol jus ištemps iš auditorijos.

14. Jei bus reikalaujama įrodymų parašykite ilgiausius kokius tik galite sugalvoti. Į daugumą lygčių įtraukite pi ir kompleksinius skaičius. Jei egzaminas raštu, susiekite viską su savo gyvenimo istorija.

15. Pabandykite kad žmonės auditorijoje padarytu bangą (kaip stadione).

16. Atsineškite didelį, gremėzdišką, šlykštų stabą. Pasidėkite jį šalia savęs. Dažnai jam melskitės. Paaukokite nedidele auką.

17. Egzamino metu išardykite viską aplinkui. Stalus, kėdes, viską ką tik galite pasiekti.

18. Nusivemkite į savo studijų knygelę. Paduokite ją egzaminuotojui. Išeikite.

19. Užeikite į auditoriją, gaukite klausimus, atsisėskite. Po 5min. garsiai pasakykite egzaminatoriui ” Aš nesuprantu NĖ VIENO klausimo. Aš lankiau visas paskaitas. Kame reikalas? Kas esate JŪS? Kur dėstytojas kuris dėstė?”

20. Parašykite visą egzaminą užsienio kalba. Jei nė vienos nežinote – sugalvokite.

Leave a Reply

Close Menu