Apie viską po truputį

Kaip tinkamai pasiruošti tėvystei

Pamirškite visas knygas apie vaikus.  Jose tik teorija, ir daugiau nieko. Štai kaip iš tikrųjų geriausia pasiruošti tėvystei. Praėję šį kursą, kurį rekomendavo jau turintys vaikų  jauni tėvai, būsite realiai susipažinęs su naujos būtybės atsiradimu ir  turėsite supratimą apie jūsų laukiančią ateitį. Sėkmės!

Moterims:  apsivilkite laisvą chalatą ir priekyje užsiriškite 15 kg maišą su pupelėmis. Palikite 9 mėnesiams. Praėjus šiam laikui, 1/10 dalį pupelių  nuberkite. Visa kita – jūsų. Apsipraskite – taip jūs atrodysite gimus vaikui.

Vyrams:  nubėkite į artimiausią vaistinę, išberkite ant prekystalio visą piniginės turinį ir leiskite vaistininkui pasiimti tiek, kiek nori. Paskui važiuokite į  parduotuvę ir susitarkite, kad visas jūsų atlyginimas bus pervedamas tiesiai į jų sąskaitą.

Kad pajaustumėte, kokios naktys jūsų laukia, vaikščiokite kambaryje ratais nuo 17 val. iki 22 val. su šlapiu 3-6 kg.  ryšulėliu ant rankų. 22 val. padėkite ryšulėlį, nustatykite žadintuvą  vidurnakčiui ir eikite miegoti. Vidurnaktį atsikelkite ir vaikščiokite su  ryšulėliu iki 1 val. Nustatykite žadintuvą 3:00. Kadangi užmigti jums vis  tiek nepavyks, 2:00 atsikelkite ir ko nors išgerkite. 2:45 keliaukite į  lovą. 3:00 suskambus žadintuvui, kelkitės. Atsisėskite ir dainuokite tamsoje  iki 4:00. Paskui nustatykite žadintuvą 5:00 ryto. Atsikelkite ir paruoškite pusryčius. Kartokite kasdien 5 metus iš eilės. Atrodykite laimingi.

vaiko kojyteIšgremžkite meliono vidų ir šone padarykite teniso  kamuoliuko dydžio skylę. Virvučių pagalba pritvirtinkite melioną prie šviestuvo, nuleiskite kiek galima žemiau ir įsiūbuokite. Pasiruoškite  kukurūzų dribsnių masės ir stenkitės šaukšteliu įkišti į besisupantį melioną  pro padarytą šone skylutę, šokinėdamas kaip žiogas. Tęskite, kol indelyje  liks tik pusė masės. Likusią dalį užsipilkite sau ant kelių. Sveikiname –  dabar jūs jau pasiruošęs maitinti 12 mėnesių bamblį.

Rengti mažus  vaikus nėra taip paprasta, kaip atrodo. Nusipirkite tinklelį pirkiniams ir  aštuonkojį (gyvą, be abejo). Dabar pasistenkite įkišti aštuonkojį į tinklelį  taip, kad nei vienas jo čiuptuvas neišlįstų lauk. Laikas pratimo  įsisavinimui – visas rytas.

Pamirškite sportines mašinas ir  nusipirkite šeimyninį modelį. Ir negalvokite, kad ji stovės prieš jūsų namus švarutėlė ir spindinti. Šeimyninės mašinos taip niekada neatrodo. Nusipirkite  porciją šokoladinių ledų ir įmeskite į dėtuvę. Ten ir palikite. Grotuvo  plyšį kasetei užkimškite monetomis ir kramtomąja guma. Ant užpakalinės  sėdynės sutrupinkite pakelį šokoladinių tešlainiu. Galiausiai perbraukite grėbliu per abu kėbulo šonus. Štai taip, puiku!

Pasiruoškite  pasivaikščiojimui, paskui pusvalandžiuką palaukite prie tualeto ir vonios durų. Išeikite į lauką. Grįžkite atgal. Išeikite. Vėl grįžkite. Išeikite ir  eikite šaligatviu. Grįžkite. Vėl eikite šaligatviu. Kas 10 sekundžių  stabtelėkite ir atidžiai apžiūrėkite po kojomis esančius popierėlius, kramtomosios gumos likučius, pastipusius ir gyvus vabzdžius. Grįžkite atgal. Imkite garsiai rėkti, kad daugiau taip nebegalite gyventi. Pasistenkite, kad visi kaimynai pradėtų į jus spoksoti. Na, jūs jau pasiruošęs pabandyti išvesti savo mažylį pasivaikščioti.

Keliaukite į  parduotuvę, pasiėmę būtybę, kuo panašesnę į ikimokyklinio amžiaus vaiką.  Idealiai tiktų suaugęs ožys. Jeigu ruošiatės turėti keletą vaikų, pasiimkite  du ožius. Pirkite visas įprastas prekes savaitei laiko, neišleisdami ožių iš  akių. Sumokėkite už viską, ką ožiai suės ir sulaužys.

Visada  pakartokite tai, ką sakote, mažiausiai 5 kartus.

Yra dar vienas  būtinas dalykas, kurį jūs turite padaryti prieš susilaukdami vaiko. Susiraskite  šeimą, jau turinčią vaikų, ir gerokai pakritikuokite jų auklėjimo metodus,  kantrybės nebuvimą ir tai, ką jie leidžia daryti savo  vaikams.

Pasiūlykite kaip pagerinti vaikų režimą, išmokyti juos tvarkos ir gerų manierų prie  stalo. Ir nepamirškite patirti didelį malonumą iš savo pamokslo!

Leave a Reply

Close Menu