Apie viską po truputį

Kaip tapti krūtu

Apranga. Pirmiausia reikalinga odinė striukė. Pageidautina trumpa. Tada reikia trumpų plaukų, kad truputėlį matytųsi plikė. Batai turi būti arba krūtiakiški kedai arba tokie vikšriniai tankiukai.

Veidas. Veidas – nelabai protingas, bet kvadratinis ir “naglas”. Šypsotis reikia nedaug, nes tai gali sugadinti įvaizdį. Juoktis reikia garsiai ir plačiai pražergus burną.

Kalba. Kalbant reikia keisti kai kurių garsų skambėjimą. Štai kaip keičiasi pagrindiniai garsai:
o keičiam uo – nuoriu
e keičiam ie – vamzdiec
u keičiam uu – duurnius

Kiti garsai irgi gali būti iškreipti naudojant didelio oro paėmimo metodą. Burna turi būti visą laiką kuo labiau išpūsta, kad garsai išeitu tokie dideli ir stiprus. Tokie, kurie simbolizuotų sakančiojo jėgą ir vidinį stabilumą.

bachursRankų ir kojų laikymas. Treniruotis reikia nuo mažumės. Kol veikėjas yra mažas, jis gali nešiotis apelsiną tarp kojų eisenai “atidirbti”. Sulaukus pilnametystės apelsinas keičiamas arbūzu. Tokie pat apelsinai ir arbūzai yra dedami į pažastis. Kojų per kelius vaikščiojant lankstyti negalima. Rankos prie kūno niekada neturi priglusti.

Automobilis, (tačka). Tačka turi būti labai krūta. Krūtumas pasiekiamas taip: tamsinami stiklai pradedant nuo galinio. Gale prilipinamas užrašas “pioneer”, “komsomol”, “sony” ar pan. Įdedamos mėlynos arba žalios lempos. Galima pridėti papildomų žibintų. Prilipinami visokie spoileriai. Geriausias spoileris yra tas, kuris yra panašus į kibiro rankeną ir dedamas gale. Viduje įdedama kuo bumbsesnė aparatūra. Priekinius šoninius stiklus galima ir išimti, nes vis tiek visada reiks važinėti juos nuleidus. Po veidrodėliu reikia pakabinti kompaktinį diską. Liaudies legendos byloja, kad policijos radaro spindulys atsimušęs į kompaktini diską grįžta muzikos pavidalu. Dėl to policininkai šoka ir nebežiūri į greičio indikatorių.

Pabaigiamasis žodis. Laikantis šių nurodymų galima nesunkiai tapti krūtu. Svarbiausia – rasti chebros. Chebroje vienų krūtumas atspindimas kitiems, susidaro krūtumo laukas, kuris stiprina ir palaiko kiekvieno chebros nario krūtumo lygį. Galų gale pasiekiama nirvana, kuri pasireiškia tatuiruotėmis. To visiems krūtuoliams ir linkime.

Leave a Reply

Close Menu