Apie viską po truputį

Anekdotai papietavus

Jaunas kunigas rengiasi sakyti pamokslą, tačiau labai bijo. Nueina pas seną kunigą ir prašo patarimo. -Na, ką aš tau, sūneli, galiu patart? Tu prieš eidamas sakyt pamokslo išgerk 100 gramų ir viskas bus gerai. Po pamokslo jaunas kunigėlis klausia seno: -Kokias klaidas padariau? -Na, pirma, tai aš tau sakiau išgert 100 gramų, o ne pusę litro. Antra, sutanos į apatines kelnes niekas nekiša. Trečia, apaštalų buvo 12, o ne “kaip pr….ta”. Ketvirta, po pamokslo reikia sakyti “Amen”, o ne “chana”.

Žurnalas “Moteris” surengė konkursą vyrams apie moteris. Konkursą laimėjo 10-metis Petriukas. Paskelbusi rezultatus, redakcija gavo laišką iš pasipiktinusio skaitytojo:
“Aš pažįstu moteris nuo 12-os metų, dabar esu 68-eriu metų amžiaus. Ir jūs manote, kad aš moteris pažįstu blogiau už tą vaikigalį?”.
Redakcija atrašo:
“I pirmąjį mūsų klausimą apie tai, kur moterims labiausiai garbanojasi plaukai, Petriukas atsake, kad Afrikoje. O ką jūs atsakėte? Ir dar nupiešėte? Į antrąjį klausimą, koks svarbiausias moterų organas, Petriukas atsake, kad Pasauline Moterų Federacija. O ką jūs parašėte? Ir dar nupiešėte? I klausimą, ko kiekvieną mėnesį nekantraudama laukia kiekviena moteris, Petriukas atsake, kad laukia mūsų žurnalo. O ką jūs parašėte? Gerai, kad nenupiešėte!”.

bilietasTroleibuse kalbasi kontrolierius su eiliniu žmogeliu:
– Jūsų talonėlis?
– Mano talonėlis.
– Jūs ką, ligonis?
– O Jūs ką, daktaras!?
– Jūsų talonėlis!
– Mano talonėlis.
– Ka Jūs čia tą patį per tą patį kartojat, kitų žodžių nežinot?
– Žinau: “siurblys”.
– Aš kontrolierius.
– O aš santechnikas.
– Pas Jūs visi namie?
– O Jūs norit į svečius?
– Jūsų talonėlis!
– Mano talonėlis…
– Jus ką, zuikis?
– O Jūs ką, vilkas?
– Jūsų talonėlis!
– O kam Jums?
– Na, aš pažiūrėsiu…
– Na, tai nusipirkit ir žiūrėkit…
– Jūsų talonėlis!
– Mano talonėlis. O štai ir mano stotelė.

Seksas – tai kaina, kuria moteris moka uz santuoka
Santuoka – tai kaina, kuria vyras moka uz seksa

Kalbasi du draugai:
-Man atrodo, kad mūsų šaldytuve kažkas gyvena.
-Kodėl tu taip galvoji ?
-Žmona kiekvieną vakarą neša ten maisto.

Vidurnaktis, Virtuvėje prie stalo sėdi girtas policininkas ir kuris laikas nesėkmingai bando atidaryti dėžutę su kilkėmis. Galiausiai netekęs kantrybės beldžia į konservus ir šaukia:
– Atidarykit, rupūžės! Policija!

Sėdi Jonas ir Petras bankete. Atneša desertą. Staiga Jonas pamato, kad Petras į švarko kišenę įsideda nuostabaus grožio paauksuotą šaukštelį. Jonas irgi tokio labai nori – ir nežino, ką daryti. Juk nedėsi vidury banketo šaukštelio sau į kišenę? Nepatogu… Staiga Jonas suploja rankomis ir garsiai sako:
– Visi žiūrėkit! Tuoj parodysiu džouką… Tai yra tuoj parodysiu fokusą. Matot, aš paimu šį gražų paauksuotą šaukštelį ir įsidedu jį į savo švarko kišenę. O ištraukiu jį iš Petro švarko kišenės!

Užėjau didelio reikalo į universiteto tualetą. Ten, kaip ir daugelyje viešųjų tualetų, visa eilė kabinų plonomis pertvaromis.
Taigi sėdžiu ten, atlieku savo reikalą, staiga iš gretimos kabinos kažkas man sako: “labas”.
Greitai įvertinęs situaciją, aš irgi sakau: “labas”.
Kaimynas tęsia: “kaip sekasi?”.
Šiek tiek stebiuosi, bet vis tiek atsakau: “normaliai”.
Tačiau kitas klausimas mane pribloškia: “ką veiki?”.
Nusprendęs, kad kaimynas mane dursto, sakau taip, kaip yra: “kakoju” ir priduriu: “o tu ką veiki?”.
Iš gretimos kabinos pasigirsta sumišęs balsas: “klausyk, brangioji, aš tau vėliau perskambinsiu, kažkas čia šika ir iš manęs tyčiojasi”.

Leave a Reply

Close Menu